Ze života BJB

Zprávy ze života BJB v ČR

Vyšlo nové číslo Zpravodaje Bratrské jednoty baptistů.

Číslo ve formátu PDF si můžete stáhnout kliknutím na obrázek.

https://store.bjb.cz/Zpravodaj BJB_2018-03-500.jpg

 

 

 

V sobotu 21. dubna 2018 se uskutečnil v Praze Sjezd delegátů sborů Bratrské jednoty baptistů. Zde přinášíme jednotlivá usnesení v jejich schváleném znění.
Otázkou ohledně platnosti posledního hlasování z důvodu odchodu části delegatu (bod 41) se budeme zabývat na příštím jednání VV, které je naplánováno na 16. května.

Jan Jackanič
tajemník VV BJB

Milí bratři, milé sestry,

počátkem srpna proběhne v Praze další ročník DNE PRO RODINU. Chtěli bychom, aby i v naší společnosti byl slyšet hlas, který dává najevo, že přirozené biblické uspořádání rodiny je základem zdravé společnosti. Proto se Rada odboru pro manželství a rodinu po domluvě s Výkonným výborem rozhodla tuto akci podpořit a někteří se k ní  přidáme i osobně. Budeme rádi, když se připojíte i vy. Prosíme, věnujte pozornost následujícímu pozvání Aliance pro rodinu, která je pořadatelem této akce

Právě vyšlo druhé číslo Zpravodaje Bratrské jednoty baptistů.

Tématem je Církev a sexualita a celé číslo si můžete stáhnout ve formátu PDF kliknutím na obrázek

Živé vysielanie z konferencie sestier v Košiciach:

sobota 5.5.2018: od 9:00
sobota 5.5.2018: od 14:00
nedeľa 6.5.2018: od 9:00
Vysielanie bude na stránke Košického zboru https://kosice.baptist.sk/
(vysielajú cez youtube kanál kosice baptist)

Milí bratři, milé sestry,

v těchto dnech, kdy slavíme velikonoční svátky, rozjímáme nad hloubkou a smyslem Kristova kříže. Kolik posměchu, ponížení, samoty i nesnesitelné bolesti musel kvůli nám prožít náš Pán a Spasitel! Jak se to dotýká našich srdcí, když se pohledem víry zadíváme na Golgatský kříž?