Milí bratři a sestry,

V době od 27. do 29. května 2016 proběhne opět VÍKEND PRO MANŽELSKÉ PÁRY – modul I  v hotelu Skalní mlýn u Blanska. Přihlášky je možné zasílat ještě do 15.5. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  Do přihlášky uveďte jména, příjmení, adresu, délku manželství, telefonní číslo.

Víkend je možno nabídnout i nevěřícím přátelům, pokud by o toto téma měli zájem a akceptovali, že vycházíme z křesťanských zásad a postojů.

Na celém víkendu je zaručeno soukromí pro každý pár. Není nutno se obávat veřejného sdílení a veřejného probírání osobních věcí. Naopak, celý víkend má dát příležitost k prohloubení komunikace mezi manžely a je jen na nich, jestli se o něčem budou chtít sdílet s ostatními.

Také bychom chtěli zbořit mýtus, že tyto víkendy jsou pro ty co mají nějaké „problémy“. Ne, je to čas pro všechny, kteří si uvědomují, že manželství je skvělý Boží dar a že je důležité do něj investovat a pečovat o něj.

Víkend probíhá v příjemném prostředí hotelu Skalní mlýn uprostřed krásné přírody Moravského krasu. Přijeďte si  odpočinout.

S očekáváním Božího požehnání

Za tým služby manželským párům
Sabina a Marek Žitní
Odbor pro manželství a rodinu BJB v ČR

 

Pozvánka (PDF)

Program (PDF)

Mapa (PDF)